Aktivitātes Labo darbu nedēļā
Sākumskolas skolēni un skolotāji Labo darbu nedēļā radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” veidoja košas apsveikuma kartiņas un sarūpēja mazas dāvaniņas ar gardumiem un tēju Rēzeknes pensionāru sociālo pakalpojumu centra klientiem.
Pašpārvaldes jaunieši, skolotāji un 9.b klases skolēni un daži sākumskolas skolēni parūpējās par Rēzeknes dzīvnieku patversmes iemītniekiem, sagādājot barību un našķus.
8.a skolēni ar audzinātāju sakopa Miera ielas kapus. 8.b klases skolēni veltīja savu labo darbu vietējai kopienai – skolai. Viņi sakopa savu klasi un skolas gaiteni.
11. klases ar audzinātāju apmeklēja Dienas aprūpes centru, sagādāja dāvanas un pavadīja laiku ar aprūpēs centra jauniešiem, veidojot kopīgu kolāžu.
Paldies par atsaucību! Lai prieks un gandarījums par labiem darbiem!
















